پنجره UPVC

پنجره UPVC

پنجره های یو پی وی سی(UPVC)

پروفیل یو پی وی سی(UPVC)  چیست؟

یوپی‌وی‌سی (به انگلیسی: UPVC) مخفف کلمات (Unplasticized PolyVinyl Chloride) شکل سخت‌شدهٔ پلی وینیل کلراید است که در صنعت ساختمان اصلی‌ترین مادهٔ تشکیل‌دهندهٔ پروفیل یوپی‌وی‌سی (به انگلیسی: PolyVinyl Chloride) است.

یو پی وی سی(UPVC)  نوعی پلاستیک است که در پروسه تولید سفت و سخت شده و انعطاف پذیری اش را از دست داده است. اغلب برای ساخت لوله، قاب پنجره و درب های ضد آب از این پروفیل استفاده می‌شود. پنجره یو پی وی سی از پنجره های ضد آب است که نه دچار خوردگی می‌شود و نه رطوبت به آن صدمه می‌زند.

ویژگی ها و مزایای پنجره های یو پی وی سی(UPVC)

پنجره های یو پی وی سی دارای ویژگی و مزایای فراوانی می شوند، برای مثال می توان گفت، وزن پنجره های نسبت آلیاژهای فلزی و غیر فلزی سبک تر است، در برابر تغییرات جوی و آب و هوا مقاومت بالایی دارند، عایق صوتی هستند واین امر باعث کاهش میزان صدا می شود، و این پنجره های دوجداره امنیت بالاتری نسبت به پنجره های قدیمی دارند.

چرا از پروفیل های پی وی سی (UPVC) استفاده می کنیم؟

یکی از نکات مهم دیگر این است که، پنجره های یو پی وی سی، پنجره های بازیافت شونده هستند.

پنجره های یو پی وی سی(UPVC)  بازیافت پذیر می باشند و به سادگی دوباره در چرخه تولید قرار می گیرند و سازگار با محیط زیست می باشند. ضایعات پروفیل های یو پی وی سی می توانند دوباره در چرخ تولید قرار بگیرند. و این ویژگی مهم باعث شده تا افراد این پنجره ها را انتخاب کنند.

خرید پنجره (UPVC):

امروزه استفاده از پنجره های یو پی وی سی در ویلا و یا خانه ها جزء مهم ترین معیارهای ساخت آن ملک شده است، و ما هم از نظر اقتصادی و هم از نظر کیفیت باید پنجره ای را انتخاب کنید که از کیفیت بالایی برخوردار باشد. علاوه بر مواردی که گفته شد شما باید پنجره ی (UPVC) خود را مستقیم از تولید کننده با قیمت مناسب خریداری کنید. آلوم‌ممتاز بزرگترین کارخانه‌ درب و پنجره‌سازی آلومینیومی، PVC، UPVC، نرمال در ایران واقع در تهران می‌باشد و شما میتوانید به راحتی با تولیدکننده در تماس باشید و مدل و طرح دلخواه خود را از وب‌سایت رسمی آلوم ممتاز و یا پیج رسمی اینستاگرام انتخاب و بعد سفارش دهید. و شما با این کار هم مستقیما با تولیدکننده در ارتباط هستید و هم محصول خود را بدون هیچ واسطه ای از کارخانه خریداری کرده اید.

قیمت پنجره پی وی سی (UPVC):

امروزه هزینه‌های متفرقه در زندگی بسیار بالاتر از اون چیزی است که بتوانید برای جبران انتخاب نادرست خودتان باز هم هزینه اضافه‌ای داشته باشید و برای هر خرید باید مبنای صرفه اقتصادی و صرفه جویی در انرژی رو در کنار هم مورد سنجش قرار دهید.

تولید کننده پنجره پی وی سی (UPVC)

آلوم ممتاز یکی از بزرگترین تولید کننده های پنجره یو پی وی سی (UPVC) در ایران و شهر تهران است که شما می توانید تمامی سفارشات خود را به ما بسپارید تا مستقیما از تولیدکننده محصول خود را خریداری کنید.

چرا از آلوم ممتاز پنجره پی وی سی (UPVC) تهیه کنیم؟

آلوم ممتاز یزرگترین کارخانه و با سابقه ترین در زمینه ساخت انواع پنجره های یو پی وی سی (UPVC) و... است. این کارخانه با نام تجاری آلوم ممتاز از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در تهران آغاز کرده است. تمامی محصولات این کارخانه با بهره‌گیری از متخصصان فنی، کیفیت کلیه مراحل تولید را بررسی نموده و محصول نهایی را با استاندارد و کیفیت و دوام ماندگاری به بازار عرضه می‌کند.